המלצה לאריזת טרולי לעד שבוע בחו"ל

אנחנו משתדלים להזמין טיסות לואו קוסט מוקדם ככל הניתן במחירים נמוכים מאוד. כשטיסה עולה בממוצע 80 עד 100 אירו הלוך חזור לאדם, "כואב" להוסיף 40 אירו  לכל כיוון עבור מזוודה! 

אנחנו בכל אופן התרגלנו כבר להסתדר עם טרולי אחד לאדם ותיק אישי נוסף (כתיק גב או תיק צד נשי). בהתחלה זה היה נראה ממש בלתי אפשרי. עם הזמן וניסיון הטיסות שצברנו, התרגלנו. עם זאת נציין שאם מחיר הטיסה שמצאתם הוא זול ואתם מתכננים לעשות קניות, פרגנו לכם תוספת של מזוודה!  גם עם התוספת, מחיר הטיסה עדיין זול משמעותית ממה שהיה נהוג בעבר.

 

בחלק מהחברות ניתן להעלות את המזוודה הקטנה לתא הנוסעים במטוס ללא עלות ובחלק (כמו ראיין אייר) תדרשו להוסיף תשלום עבור "פריוריטי" על מנת לקבל את הזכות להעלות את המזוודה הקטנה לתא הנוסעים. בכך יש יתרון רב, במיוחד אם נוסעים למספר ימים מצומצם בכך שאין צורך לחכות למזוודה על המסוע עם הנחיתה, המזוודות איתנו ויוצאים במהירות משדה התעופה ובכך חוסכים זמן יקר.

 

 

 

 1. 1-2 זוגות מכנסיים נוספים על מה שעליכם. השתדלו לבחור כאלה שאתם מרגישים בהם הכי נוח.
 2. 4-5 חולצות.
 3. לבנים- אחד לכל יום.
 4. ז'קט או מעיל- ניתן לחסוך מקום ולהביאו מחוץ למזוודה.
 5. מטריה קטנה.
 6. בגד לשינה - עדיף קצר גם בחורף בגלל חימום יתר בחדרי המלון.
 7. בחורף - בגדים טרמיים.
 8. בקיץ - כפכפים מהסוג השטוח שאינם תופסים מקום.
 9. נעליים נוספות (לא חובה). קחו נעלי הליכה טובות עליכם . בדרך כלל הגברים יסתדרו. הנשים יכולות לארוז נעל בלרינה או נעל נוספת שאינה תופסת מקום רב. אם זה קיץ, הכפכפים יכולים לשמש כנעליים נוספות.
 10. כלי רחצה: מהארץ אין מגבלת העלאת נוזלים למטוס. בחזרה מחו"ל התקנות קובעות עד 10 אריזות של עד 100 מ"ל כל אחד לכל אדם. חשוב להתארגן מראש על אריזות קטנות של מוצרי הקוסמטיקה או לוותר על לקיחה מהארץ ולקנות שם. בכל אופן ארזו אותן בתיק רחצה שקוף או שקית שקופה מהסוג הרב פעמי הנסגר בואקום.  אם יש מקום במזוודה, קחו בקבוקי שמפו וכד' שכבר כמעט גמורים כך שבטיול תסיימו אותם ותחסכו מקום במזודה לטיסה החזור.
 11. שילוב מספר פריטי אקססוריז כגון צעיף דק, שרשראות, חגורה, כובע (פריטים שאינם תופסים מקום רב במזוודה) יעזרו בהענקת מראה אחר לבגדים שילבשו יותר מיום אחד בטיול.

הנה תמונות להמחשה לאריזה ל 4 ימים נופש קייצי :

כאן נארזו 6 חולצות טריקו, 2 זוגות מכנסיים קצרים, 2 גופיות ומכנסיים לבריכה, פיג'מה, לבנים לכל יום, כפכפים, בגד ים ותיק כלי רחצה 

 

מזוודה במידות מתאימות לחברת Ryanair

 ארוזה

 

אריזה שני התאים במזוודה

גודל המזוודה להמחשה

 

 

 

אם אין מקום נוסף במזוודה, ניתן לארוז בתיק האישי : ספר, מטענים נייידים ומעט מזון לטיסה.

 

והכי חשוב לזכור שבחו"ל כל יום הוא יום חדש. אנשים לא מכירים אתכם ולא יקרה כלום אם תחזרו על שילוב הבגדים יותר מיום אחד, אם משהו חסר תמיד ניתן לקנות וניתן גם לכבס אם ניתקעים! 

 

ניתן לפנות אלינו באמצעות הטופס הבא