חופשות זולות בחו"ל

חופשות זולות

 

שלושה כללים למציאת חופשה זולה:

  1. הרכבת החופשה בעצמכם – כלומר טיסה לחוד ומקום לינה לחוד
  2. גמישות בתאריכים
  3. תכנון מראש.

שלושת הכללים האלה יאפשרו לכם למצוא חופשה זולה. כשאנחנו מדברות על חופשה זולה כמובן שהכול יחסי, ברור שבעונת הקיץ, בחגים ובחופשות מבית הספר המחירים יהיו גבוהים יותר, אבל אם תתכננו מראש ותתגמשו בתאריכים תוכלו למצוא חופשה זולה באופן יחסי גם לחג או לחופשת הקיץ.

הסבר

  1. הרכבת חופשה בעצמכם – היכנסו למנועי חיפוש ועדיף אפילו לאתרי חברות התעופה של טיסות הלואו קוסט (פרטים כאן), בחרו את היעד ואת התאריכים והתחילו לחפש. תוכלו להוזיל עלויות גם כשתבחרו כמה יעדים שבהם אתם רוצים לטייל ותבחרו ביעד הזול יותר מביניהם. מניסיון שלנו תוכלו להזמין טיסה לעיר שאולי אין הרבה מה לראות בה ומשם לשכור רכב ולטייל במדינה. אפשר גם לטוס בחברה אחת ולחזור באחרת, אם תעשו זאת שימו לב לגודל המזוודות שכל חברה מאפשרת. מצאתם טיסה והזמנתם, החליטו מראש איזה מקום לינה תרצו (מלון, דירה, מוטל, כפר נופש ועוד) וכמה לילות תשהו בכל מקום. פתחו את כל אתרי חיפוש מקומות הלינה והשוו מחירים. ממליצות לכם להזמין תמיד עם אפשרות ביטול. עוד על הזמנת מקום לינה תוכלו לקרוא כאן.
  2. גמישות בתאריכים – במנועי החיפוש תבדקו תמיד כמה ימים קדימה וכמה ימים לפני התאריך שחיפשתם. אם הטיסה זולה יותר, תתגמשו. נכון שלפעמים קשה להתגמש כי זו החופשה שקיבלתם בעבודה ואלו החופשות של הילדים אבל – צריך לצאת קצת מהקופסה. אפשר לצאת לחופשה יום לפני החג, לחזור באמצע חול המועד וכדומה וכן הילדים יכולים להפסיד יום או יומיים בבית הספר אם זה מתאפשר. יכול להיות שתרוויחו כמה עשרות אירו ויותר מאשר אם תזמינו בדיוק ביום שמתחילה החופשה. תמיד כדאי לצאת בתחילת החופש הגדול ולא בסופו. אם יש לכם אפשרות לצאת לטייל לא בעונה זו האפשרות הזולה ביותר.
  3. תכנון מראש – לפעמים יש גם מקום לספונטניות, יש מבצע שפתאום ראיתם לשבוע הבא וזה הכי כיף בעולם אם אתם יכולים לצאת לחופשה כזאת. אבל לרוב, מניסיון שלנו, החופשות המתוכננות זמן רב מראש הן הזולות ביותר. ברגע שאיזיג'ט, למשל, פותחים תאריכים לקיץ או לחגים, אפשר למצוא טיסות זולות וזה אומר להתחייב לשמונה חודשים מראש. כך לגבי כל חברות הלואו קוסט. בהזמנת מקום הלינה – ברגע שבחרתם בהזמנה עם ביטול תמיד תוכלו להשוות מחירים ולהזמין במחדש אם מצאתם מקום זול יותר. 

ניתן לפנות אלינו באמצעות הטופס הבא