טיסות בחברת EASYJET

איזיג'ט היא חברת לואו קוסט בריטית שבסיסה בלוטון, ומפעילה טיסות מישראל ליעדים באירופה. זו חברת הלואו קוסט הראשונה שחווינו כלקוחות והאמת, לא אכזבה אותנו אף פעם. המטוסים חדישים, צוות מסביר פנים וטיסות שקטות ורגועות.

היעדים מנתב"ג

הולנד - אמסטרדם

צרפת - בורדו, ליון, ניס, פריז

איטליה - נאפולי, ונציה, מילאנו

שוויץ - באזל, ז'נבה

גרמניה - ברלין

אנגליה - לונדון, מנצ'סטר

 

האתר של איזיג'ט עובד בשיטת ה COOKIES , כלומר האתר "זוכר" שוטטות וחיפוש טיסות לפי ה-IP של המחשב ולכן המלצתנו (בכל חברות הלואו קוסט) לחפש בשלב ראשון תחת חלון "גלישה בסתר".

איזי ג'ט מפרסמת באתר שלה את מועדי  פרסום טיסות . 

 

מחירי הכרטיס הם לטיסה נטו (כולל טרולי). ללא מזוודה וללא הושבה. אפשר להוסיף מזוודה במחיר המשתנה מיעד ליעד. בחברה זו לא ניתן להזמין מזוודה רק לכיוון אחד אלא לשני הכיוונים (אלא אם בחרתם לטוס רק לכיוון אחד ללא טיסת חזור). 

יש שתי אפשרויות בחירה במחיר הכרטיס: רגיל או FLEXI (גמיש) שבו אפשרויות שינוי תאריך ושינויים נוספים אחרים יעלו פחות כסף. 

איזי ג'ט מאפשרים רכישה של SPEEDY BOARDING - קדימות בעליה למטוס. 

הושבה - המקומות הם בתשלום המשתנה בין טיסה לטיסה ולפי המיקום במטוס. רק למשלמים עבור המושבים היקרים יותר בקדמת המטוס או במושבים עם מרווח רגליים גדול יותר יש הטבה להעלות למטוס חוץ מהטרולי המותר גם תיק קטן שיכול להכנס תחת המושב במידות: 45cm x 36cm x 20cm . באם לא בחרתם במושב יקר תוכלו להעלות למטוס טרולי בלבד, במידות המצויינות ללא תיק אישי או תיק גב.

ניתן לעלות למטוס מזוודת טרולי קטנה במידות 56cm x 45cm x 25cm (כולל ידיות וגלגלים). אין מגבלת משקל מעבר למגבלת מידות. אם אין מקום במטוס תשלח מזוודה זו לבטן המטוס ללא תשלום נוסף.

בנוסף לזה יש אפשרות להעלות למטוס גם מטריה, מעיל, מקל הליכה, קביים ושקית של רכישה בדיוטיפרי, ללא תשלום נוסף.

עגלת תינוק ניתן לשלוח בדלפק החברה ביום הטיסה ללא עלות נוספת.

מזוודה גדולה - בתשלום נוסף. מידותיה הכוללות אורך +רוחב +עומק לא יעלו על 275 ס"מ במשקל של 20 ק"ג. ניתן להוסיף כסף בכפולות של 3 ק"ג עד מקסימום 32 ק"ג למזוודה. המחיר משתנה מיעד ליעד.

 

כעיקרון, מחירי הכרטיסים הם ללא אפשרות החזר אולם יש תנאים מסויימים ובתשלום כמובן לשינוי תאריך, יעד, שם נוסע, תיקון איות שם וכד'. 

 

שימו לב כי המחיר לכרטיס DEBIT זול יותר מכרטיס CREDIT 

 

בעת ההזמנה הראשונה יש להרשם לאתר וליצור חשבון שבו ניתן יהיה לעקוב אחר הזמנת הטיסות.

 

חברת איזי ג'ט מציעה שירותים נלווים בתשלום באתר במעמד ההזמנה או בהמשך (תקבלו מיילים לתיבת הדואר עד הטיסה) כגון השכרת רכב, מלונות  וכד'.

 

לפרטים נוספים באתר החברה

 

 

 

ניתן לפנות אלינו באמצעות הטופס הבא